עברית  |  рус  |  eng
 
חפש

מה זה חנות וירטואלית?

חנות וירטואלית היא אתר בו נעשה מסחר במוצרים - רכישה ונתינה, אלא שבמקום להעמיס את הילדים, להיכנס למכונית, לשוטט בכבישים, ולחפש את אחד המוכרים שייתן לך שרות סוף סוף -  חנות מקוונת היא פתרון נוח ויעיל הנמצא במרחק "הקלקה".

 

 

חנות מקוונת באינטרנט מציעה סוגים שונים של מכירות, כאשר לרוב המכירות משתלמות יותר מקנייה בחנות לא מקוונת:

  • מכירה אישית - שבה המכירה פרטית והמחיר קבוע.
  • מכירה בקבוצה - שבה מוצע מוצר מסוים במחיר מוזל, משום שהוא נמכר בכמות גדולה.
  • מכירה פומבית - בה המוצר מפורסם ללא מחיר, והקונה צריך "להציע מחיר" גבוה יותר מקונים אחרים.

 

 בניית חנויות וירטואליות – יותר מעודכן, יותר לקוחות

בעת בניית חנויות וירטואליות באינטרנט, ניתן להוסיף ולהציג פריטים רבים ולהוסיף תיאור, מחיר ומבצע (אם קיים) ליד כל פריט ופריט. לשם כך, על בניית חנויות וירטואליות לכלול בניית מערכת ניהול מתקדמת. חשיבות התוכן לאתר ושדרוגו היומי, עקרוניים לרמתה של החנות ולרלוונטיות שלה בעיני הלקוח – בסופו של דבר, יתרון הקנייה המקוונת הוא במבחר הרב והמעודכן של הפריטים המוצעים. אמנם ניהול דפים ופריטים רבים באתר שכזה דורש זמן רב, אך בניית חנויות וירטואליות חוסכת לבעל העסק הוצאות שוטפות של חנות רגילה והדבר משתלם מאד כלכלית.
 

בניית חנויות וירטואליות – התאמת המנהל לחנות

מערכת ניהול תוכן של חנות וירטואלית תכיל את הפונקציות לשליטה על הדפים: עריכה, הוספה, עדכון של התוכן, המוצרים והחנות כולה. השימוש במערכת ניהול של חנות וירטואלית מאפשר גם לנהל משתמשים רשומים, סיסמאות, כניסות והרשאות - אלו חשובים במיוחד לשם אבטחת הקנייה. בניית חנויות וירטואליות תכלול שלב עיצוב גרפי - שלב זה חשוב משום שהוא מבדל האתר מחנויות אחרות ויוצר רושם מקצועי לסיכום, חנות וירטואלית חוסכת מאמץ וכסף, אך יש לבנות אותה כך שתתאים לקהלי יעד מגוונים, שתבלוט מול חנויות וירטואליות אחרות ותכיל אפשרויות אבטחה מתקדמות.