עברית  |  рус  |  eng
 
חפש

עיצוב באנרים – או - מה זה מסקרן ומושך את העין?

עיצוב בולט ותוכן מסקרן מושכים את העין וגורמים לנו להתייחס לאותו חלון שהופיע במקרה באתר שבו שוטטנו.  הקישור הפרסומי הזה הוא הבאנר- מודעת פרסומת באינטרנט. באנר מכיל לרוב תמונה וטקסט או לחילופין מולטימדיה וטקסט בתוך תיבה המופיעה באתר. מטרת הבאנר היא למשוך את תשומת הלב של הגולש, ובכך להגדיל את הסיכויים שיתעניין באתר, וילחץ על הקישור על מנת להגיע אליו.
 

עיצוב באנרים – או - מה גורם לנו לפזול למטה?

עיצוב באנרים דורש יצירתיות רבה והבנה בשיווק. בכדי לגרום לגולש להסיט את תשומת ליבו מענייניו, ולהתייחס דווקא למודעה שלנו, נצטרך להקדיש מחשבה לכמה פרמטרים. יש להשתמש בתוכן "מזמין" ומסקרן, דוגמת טיזר או מבצע, שיעורר אצל הגולש רצון לקרוא את המודעה. המרכיב החשוב ביותר הוא יש להתייחס לאופן בו אנחנו מציגים את אותו תוכן. יש לזכור שעיצוב באנרים משמעו עיצוב פרסומת, שתבלוט ותהיה שונה בעיצובה מן האתר שבו היא מופיעה.
 

עיצוב באנרים – או -איך נתאים פרסומת לעסק?

בעת עיצוב באנרים ניתן להשתמש בסוגים שונים של קבצים: מתמונה ועד מולטימדיה כולל אודיו ואנימציה.

 

עיצוב באנרים נבנה בהתאמה אישית ללקוח. כך נוכל לקבוע למי מיועדת הפרסומת, מה היא אמורה להכיל ואילו סוגי קבצים היא תכיל (פלאש, תמונה, אודיו וכולי). למשל, מבצע סוף עונה של רשת אופנה מוכרת יופיע לרוב בבאנר גדול ובעיצוב שמזוהה עם לוגו החברה, ויכיל תמונות מתחלפות או מולטימדיה. לעומתו, באנר למשרד עורכי דין יהיה מעוצב באופן שמשדר רצינות ואיפוק, ורוב הסיכויים שיופיעו בו רק רקע סולידי וטקסט בולט.

 

זכרו! עיצוב באנרים חשוב להצלחת הפרסום, אולם על מנת שהבאנר ישדר מה שאנחנו רוצים, חייבים להתייחס ברצינות לבחירת הצבעים, מטרת המודעה ותחום העיסוק של הלקוח.