עברית  |  рус  |  eng
 
חפש

הטמעת שרת מולטימדיה RED5 – רק עם Skatrix !

שרת Red5 הוא שרת פלאש, שנכתב בטכנולוגיית קוד פתוח, המאפשר עבודה קלה, נוחה ומהירה עם קטעי וידאו ואודיו בכל אתר אינטרנט שתבקשו. ואגב, מתברר שלא רק אנחנו ב Skatrix גילינו את הטכנולוגיה המדהימה הזו, גם פייסבוק ביססה את כל מדיית הקול והווידאו של האתר על שרת מולטימדיה  RED5 , ואם כבר יצא לכם לעשות שימוש בפייסבוק, בוודאי תוכלו להעיד גם אתם על איכות המדיה באתר.
 

רגע, מהו שרת Streaming ?

שרת Streaming  הוא למעשה שרת מולטימדיה ייחודי, המיועד להזרמת קטעי אודיו או וידאו אל אתרי אינטרנט. במילים אחרות – אם אתר האינטרנט שלכם מבוסס פלאש במלואו או בחלקו, כדאי מאוד לשקול לעשות שימוש בשרת רד5 , על מנת להבטיח זמינות, מהירות ועבודה נכונה של האתר.
 

מהן היכולות של השרת ?

  1. טיפול ב streaming של אודיו ו-וידאו במגוון פורמטים ( MP3, MP4, FLV, F4V, AAC ואחרים).
  2. הקלטת אודיו נכנס בפורמט FLV .
  3. שידור חי של streaming במגוון פורמטים ופרוטוקולים (ביניהם אפשר למנות את Sorenson, VP6, H.264, MP3, Speex AAC, NSV ורבים אחרים).
  4. אפליקציות מגוונות נוספות דוגמת וידאו צ'אט RED5 , שירותי רדיו אונליין ויכולות פלאש מתקדמות.
 

ועוד יתרונות של שרת RED5

  1. קודם כל – יעילות. עבודה מול שרת מולטימדיה RED5 דורשת פחות רוחב פס מעבודה אל מול כל שרת מולטימדיה אחר.
  2. שרת רד5 מאפשר גם חיבור קל של קטעי וידאו או אודיו האחד לשני באופן רציף וללא הפסקות.
  3. משתמשים יכולים לחפש קטעי וידאו ספציפיים בסרט מבלי לחכות שכל הווידאו יטען לאתר.
  4. בעת נגינה של אודיו או וידאו דרך שרת RED5 , לא נכתב שום מידע פיזי ושום קטע לא נשמר על מחשבי הגולשים, כך שהקטעים מוגנים באופן מרבי מפני שמירה או העתקה.
 

מחפשים להוסיף פלאש או מדיה לאתר ? אנחנו ב Skatrix נטמיע עבורכם שרת RED5

עבודה עם שרת מולטימדיה RED5 דורשת מקצועיות טכנית וניסיון, ואנחנו ב Skatrix נשמח להעמיד לרשותכם את כל הידע שצברנו בעבודה עם שרתי RED5 המתקדמים. בין אם אתם זקוקים לאודיו פלאש או לווידאו, בין אם האתר שלכם קטן או גדול – אנחנו נדע לממש את החלק הטכני הנדרש, ולאפשר את ההזרמה הנכונה של המדיה באתר, כך שתגיע ללקוח באופן מהיר ואפקטיבי, בלא להאט את עבודת האתר ובלא לפגוע ברוחב הפס.