עברית  |  рус  |  eng
 
חפש

אחריות. מה קורה לאחר 3 חודשים . מה מחיר התמיכה?
אחרי שאתר יעלה לאוויר אנחנו נעשה הדרכה על ניהול המערכת וניתן תמיכה בזמן שתתחיל לעלות תכנים לאתר. אתר שלך יהיה מבוסס על מערכת שעשרות אתרים כבר רצים עלייה. המערכת בדוקה ויציבה. בדרך. שלושה חודשים - זה הזמן שאמור להספיק כדי ללמוד איך מתפעלים ומנהלים את המערכת.
לגבי מה קורה אחרי שלושה חודשים. אנחנו לא גובים תשלום חודשי/שנתי לתמיכה, אלא עובדים על בסיס בנק שעות. אתה רוכש בנק שעות, שאין לו הגבלת תוקף, ויכול לנצל אותו לפי הצורך גם תוך שבוע וגם תוך 5 שנים.
שעה אחת עולה 100 ש"ח. ברכישה של 5 שעות ומעלה יש הנחה של 10%. ברכישה של 10 שעות ומעלה יש הנחה של 15%. אין לנו אף לקוח שניצל יותר משעה. הזמן המינימלי שיורד בפניה זה 15 דקות.

מה נפח האתר שאותו יש לאחסן לפי דעתך?
זה מאד תלוי במספר תמונות ותכנים שתכניס לאתר. המערכת עצמה תופסת 10MB בשרתי אחסון, ו-10MB בבסיס נתונים. חבילת אחסון מומלצת היא 100MB אחסון + 100MB בסיס נתונים. כמובן אם תעלה לאתר הרבה תמונות כבדות שתופסות הרבה מקום - תצטרך להגדיל חבילת אחסון.

כמה תיבות דוא"ל אוכל לקבל?
5 תיבות דוא"ל.

האם אני מקבל את המפרט המלא כפי שיש לכם באתר לחנות וירטואלית?
לא, כי זה לא מה שאתה צריך. האתר שלך כן יהיה מבוסס על המערכת מתוארת באתר, אבל רוב הדברים מתייחסים לחנות וירטואלית רגילה או פורטל מכירות. רוב הדברים שמתוארים באתר פשוט לא רלוונטיים לאתר שלך.

כיצד מתמשקים לזאפ? לפי מקט מסוים או דגם?
התממשקות לזאף מתבצעת באופן אוטומאטי לחלוטין. כמובן תצטרך ליצור קשר עם זאף ולפתוח אצלהם חשבון. עבור כל מוצר שתרצה לפרסם אותו בזאף במערכת ניהול תסמן אפשרות "פרסם בזאף". שאר הדברים נעשים אוטומטית.

אם אתן את המחיר הזול ביותר בשוק זאת אומרת שאהיה ראשון ברשימה בזאפ?
נכון. אתה קובע את המחיר. זאף לבד מסדר את כל החנויות לפי המחיר. אם תתן מחיר הכי זול תהיה במקום ראשון. בכל מקרה המערכת שאנחנו בונים רק מדווחת לזאף על המוצרים שלך ועל המחירים שלך. כל מה שקשור לתצוגה בזאף נשאר באחראיות של זאף.האם הממשק יהיה פשוט וקל לשימוש ליודעי האופיס?
כן. כמו כל דבר באינטרנט, זה דורש ידע בסיסי בגלישה, לא יותר מזה. ניהול תפריט ודפי תוכן לא מורכב יותר מניהול קבצים בתקיות.