עברית  |  рус  |  eng
 
חפש

בניית אתרים לבתי דפוס בתוספת הקמה מערכות "עצב בעצמך" – פתרון מקצה לקצה

בתי דפוס חיים כיום בעולם תחרותי – שפע האתרים הקיים, בתי הדפוס המציעים שירותים ללקוח ותוכנות הגרפיות הביתיות מאיימים לייתר את בתי הדפוס, ולהעביר את מלאכת עיצובם של מוצרים אל גרפיקאים פרטיים או אפילו ללקוחות עצמם. הרי עסקים נדרשים למוצרי דפוס, הרי שפע המוצרים האפשריים הוא גדול אולם מתבסס על תבניות דומות במרבית המקרים, ומדוע לא למנף את הצורך הזה ולאפשר ללקוחות לעצב את מוצריהם באופן עצמי, כך שיבחרו בעצמם את הגרפיקה?

באמצעות אתר האינטרנט שתקימו, יוכלו להעביר לכם את המוצר להדפסה באמצעות מערכת ניהול הזמנות לבתי דפוס ? מדובר בפתרון מקצה לקצה ללקוחות - זה בדיוק מה שהם מחפשים.

הקמה של מערכת לעיצוב אונליין תאפשר ללקוחות שלך את העצמאות הדרושה להם

מרבית הלקוחות הנדרשים לשירותי דפוס כיום, יודעים באופן כללי מה הם רוצים, הם רק צריכים שידפיסו להם את זה. בנייה של מערכות "עצב בעצמך" תאפשר ללקוחות בדיוק את העצמאות הזו – את היכולת להיכנס לאתר שלך, לעצב בעצמם את הפריט הדרוש להם, להתחבט בינם לבין עצמם בקשר לצבעים, לפונטים, לרקע ולגודל, ובסופו של דבר לאשר. באמצעות מערכת ניהול הזמנות לבתי דפוס של Skatrix, אתה, בעל בית הדפוס, תקבל את ההזמנה באופן ישיר, ותוכל לשלוח אותה להדפסה והפקה לשביעות רצונו של הלקוח, שיוזמן לקבל את ההזמנה במקום או דרך הדואר, לבחירתך.

סיכום תהליך העבודה המתאפשר ללקוחות אתר אינטרנט לבתי דפוס

  1. הלקוחות נכנסים אל אתר אינטרנט לבתי דפוס החדש שהוקם, ובוחרים בקישור "עיצוב עצמי" (או בכל שם אחר שתבחר לקרוא לקטגוריה).
  2. הלקוחות בוחרים את סוג העיצוב שהם מבקשים לבצע – עיצוב כרטיסי ביקור, עיצוב פולדרים, מדבקות, עלונים, מגנטים, כרטיסי ברכה או מעטפות לעסק – במהלך הקמה מערכות "עצב בעצמך" נוכל להוסיף כל מוצר שיידרש.
  3. בנייה של מערכת לעצוב אונליין מאפשר ללקוחות לבחור את תבנית המוצר מבין שפע תבניות מוצעות, להוסיף את הטקסט הדרוש, להוסיף תמונות וגרפיקה בהתאם לאפשרויות הגלומות במוצר, ו"לשחק" עם התוצר עד לשביעות רצון מלאה.
  4. כל שנותר ללקוחות כעת הוא ללחוץ על "אשר", או אז מועברת ההזמנה אל בית הדפוס דרך מערכת ניהול הזמנות לבתי דפוס הכלולה באתר.

מערכת לעיצוב אונליין של Skatrix – זה הזמן להדפיס ולשמור!

אם אתם רוצים למצב את עצמכם כחברת דפוס מובילה, אם אתם רוצים למתג את עצמכם כחברה מתקדמת המבינה לנפשו של הלקוח, מערכת לעיצוב אונליין של Skatrix היא הבחירה הנכונה עבורכם. קלות העיצוב, האפשרויות הרבות, ועם זאת – הגבולות הברורים המוטלים על הלקוח - יאפשרו את הפתרון המושלם שהוא מחפש, ויאפשרו את הזרמת ההזמנות בלי תחנות ביניים. העתיד מצוי באינטרנט, תנו לגל ההצלחה לשטוף גם אתכם יחד איתו.