עברית  |  рус  |  eng
 
חפש

לחיצת יד – נעים להכיר

Skatrix היא חברת בניית אתרים צעירה ודינמית שהוקמה ע"י צוות מתכנתים מקצועי בתחומי רשת האינטרנט במטרה לספק שירותי אפיון, תכנון, עיצוב, תכנות ובניית אתרים. Skatrix מתמחה בבניית אתרים תדמיתיים, חנויות מסחר אלקטרוני, פיתוח יישומים ואפליקציות web מבוססי בסיס נתונים בסביבת אינטרנט תוך שימוש בטכנולוגיות הגבוהות ביותר בהתאמה לצרכי כל לקוח ולקוח.

 

לבנות – לנהל – להתקדם - להצליח

Skatrix בונה לך אתר איכותי ומציידת אותך במערכת ניהול האתרים ידידותית  למשתמש לצורך ניהול אתר נוח וזמין. המערכת מספקת לך כלים שיווקיים חכמים לקידום האתר ואופציות ניהול, המאפשרות מעקב ועדכון שוטף בממשק המשתמשים.  Skatrix בונה לך אתר ומגשימה עבורך את החלום לנהל את האתר, לעדכן אותו, לקדם אותו ולהתאים אותו בכל רגע לצרכים שלך ללא תלות נוספת במתכנתים והוצאות מיותרות.

 

 

Skatrix– "תפורים" עליך!

ייחודה של החברה במתן קשת רחבה של שירותים תוך ראייה רחבה של צרכי הלקוח. הצוות המיומן והמקצועי של Skatrix נותן מענה מושלם על פי צרכי הלקוח, אופי האתר הנדרש וקהלי היעד הפוטנציאלים.

 

כל אתר מתוכנן, נבנה ומעוצב בדיוק לצרכים הללו, החל משלב אפיון האתר, דרך שלבי ההטמעה וההדרכה, ועד הליווי בשלבי התחזוקה והשירות. לכל אורך התהליך מתחשב צוות Skatrix בכל צרכי השיווק של הלקוח, יעדי המכירה וצרכי השירות השונים, וזאת תוך כדי בנייה נכונה ופונקציונלית של ממשק המשתמש לנוחות מקסימלית עבור כל לקוח.

 

 

ערכי החברה – השירות הכי טוב שיש!

אנחנו ב Skatrix מתחייבים להעניק ללקוחותינו את השירות הטוב ביותר, והתפיסה הזו מתבטאת היטב באמצעות ערכי החברה שלנו. הערך העליון בין ערכי החברה שלנו הוא מקצועיות ללא פשרות – כל צורך של לקוח שלנו מקבל את המענה הטוב והאיכותי ביותר, אשר מותאם במדוייק לצרכיו.

 

בנוסף לכך, בין ערכי החברה שלנו מושם דגש מיוחד על אופי השירות עצמו: כל לקוח ולקוח שמגיע אלינו זוכה בשירות אדיב, אמין ואישי. המקצועיות והיחס האישי אשר מתחברים יחד לשירות ברמה הכי גבוהה שיש.

 

לסיכום – אצלנו ב- Skatrix אתם מקבלים תוצר איכותי, שירות מקצועי ויחס חם – והכל כלול בחבילה אחת! 

 

 

נכון, כולם בונים אתרים, אבל Skatrix בונים נכון!