עברית  |  рус  |  eng
 
חפש

להיות תמיד ראשון - בניית אתרים תדמיתיים

בתחרות על כיסם של הצרכנים בניית אתרים תדמיתיים מתאימה לכל בעל עסק שרוצה לקדם ולפרסם את העסק שלו. אם אתה בעל עסק שרוצה להקים אתר תדמיתי לעסק שלך, עליך להגדיר ראשית מטרות ויעדים, משום שאתר תדמיתי - כשמו כן הוא -  חלון הראווה של העסק.

האתר מייצג את העסק, ולקוחות שנכנסים לאתר, מתרשמים מרמת ההשקעה והתוכן, שמבחינתם שקולה לרמת העסק. במילים פשוטות: אם נדאג לבנייה מוצלחת של אתר תדמיתי - המוניטין של העסק יעלה – כי כיום אתר תדמיתי הוא הרושם העיקרי שיקבלו הלקוחות על העסק.
 

בניית אתרי תדמית – התאמה אישית זה כל הסיפור

בניית אתרים תדמיתיים שונה במקצת מבניית אתרים רגילה. במהלך בניית אתרים תדמיתיים יש להתחשב בצרכי בעל העסק, תחום העיסוק וקהלי היעד הפוטנציאלים. לאחר מכן, צריך להתאים את הממשק לנוחות הגולשים ומנהל האתר, ובעיקר לדאוג לכך שהעסק המפורסם באתר ימותג נכון ויבודל מהמתחרים. כיום אתר תדמיתי מכיל מערכת ניהול המאפשרת למנהל האתר לעדכן ולעצב את התכנים והדפים השונים בל עת שיחפוץ. מכאן גם חשיבותה של מערכת תוכן ידידותית למשתמש המותאמת לצרכיו.

 

 

בניית אתרים תדמיתיים – להציג את כל התמונה

על בניית אתרים תדמיתיים להכיל דפים שונים על פי התאמה אישית ללקוח בינם דפים המציגים את תחום העיסוק של העסק (מוצרים, אביזרים וכולי), דפי גלריה (להצגת תמונות, מוצרים), קישורים שונים, פרסומות, פורמים ועוד. הדפים המרכזיים והבסיסיים ביותר ברוב אתרי התדמית הם:
 

  • דף הבית – זהו הדף הראשון שמופיע בכניסה לאתר. הוא מכיל את הקטגוריות השונות באתר, את שם העסק והלוגו, וכן מציג את תחום העיסוק של העסק. דף זה אמור למשוך את עין הגולשים והוא שקובע את הרושם הראשוני של האתר. 
  • דף האודות - בעת בניית אתרים תדמיתיים חשוב לשים דגש ולהבליט את החוזקות של העסק. לשם כך קיים דף האודות, בו מרוכזים פרטים אודות העסק - היסטוריה, הישגי העסק ומנהליו, מקימי העסק ועוד. פרטים אלו מעידים על אמינות ומצוינות. 
  • דף יצירת קשר - בניית אתרים תדמיתיים מתאימה לעסקים שמציעים שרות או מוכרים מוצר. לאחר שהגולש התעניין בעסק, נרצה שיוכל ליצור קשר בקלות ולהזמין את השרות המוצע לו. נאפשר לו ליצור עמנו קשר באמצעות הצגה של מספרי הטלפון, פקס, כתובת דואר אלקטרוני ועוד .