עברית  |  рус  |  eng
 
חפש

בניית אתרים לאחר אפיון ובהתאם לתחומי קידום אתרים – כך עושים את זה נכון

ניסיון בניית אתרים שלנו בסקטריקס מלמד שהדרך אל אתר מוצלח טמון קודם כל בעבודה הדוקה עם הלקוח, בשיתוף פעולה מלא ובתיאום לאורך כל הדרך. זה נכון לגבי כל פרויקט טכנולוגי, ונכון במיוחד כאשר מדובר על בניית אתרים בעלת מטרה מוגדרת וצרכים עוד יותר מוגדרים – אותם צריך רק ליישם בעבור הלקוח, שלא תמיד יודע למה הוא בעצם מתכוון.
 

הכל טמון באפיון – בסקטריקס חושבים על הלקוח

בניית אתרים מתחילה קודם כל בתכנון נכון, בקביעת מטרות ויעדי האתר ובבניית אסטרטגיה מתאימה, המבוססת על ROI מקסימאלי. אצלנו בסקטריקס, תהליך בניית אתרים מתחיל קודם כל בהבנת ה"מה", ורק לאחר מכן נעבור יחד ל"כיצד, איפה, ואיך זה יראה".
לפיכך, תהליך בניית אתרים עצמו בסקטריקס יחל רק לאחר שנבין את צרכי האתר שלך במלואם. טרם בניית אתרים נאפיין את מפת האתר במלואה, נבחר את שמות הדפים ונאפיין את תוכנם, נסגור את נושא העיצוב ונדון בענייני קידום אתרים וכמובן – נמחיש את התוצר הסופי באמצעות עמודי פיילוט שיעניקו לכם את התחושה איך יראה האתר בסיום התהליך.
 

בניית אתרים וקידום אתרים – סוף מיקום בגוגל במחשבה תחילה

על מנת לקיים קידום אתרים אפקטיבי, נדרשים יסודות הקידום להתקיים כחלק מתהליך בניית אתרים ראשוני, או במילים אחרות – שם הדומיין, שמות העמודים, מפת האתר בחירת מילות המפתח ויצירת התכנים – כל אלה קשים יותר לשינוי לאחר עליית האתר לאוויר, וקלים מאוד לביצוע בעת תהליך בניית אתרים עצמו.
ורגע, עוד לא דיברנו על מערכת הניהול - חברות בניית אתרים רבות מבטיחות מערכות ניהול קלות לתפעול, אולם רק בסקטריקס תקבלו מערכת ניהול המותאמת לעבודתם של מנועי החיפוש ומודעות לפרמטרי הקידום עליהם מושתתים מנועי החיפוש. אנחנו בסקטריקס יודעים מה הם מחפשים, ואנחנו נעזור להם למצוא. אתכם.