עברית  |  рус  |  eng
 
חפש
יכול להיות שחלקכם שמעתם על בניית דפי פייסבוק, או על בניית דפי מעריצים בפייסבוק. אז למה הכוונה בעצם, ואיך פייסבוק קשורה לעסק שלנו? פייסבוק החלה את דרכה בתור רשת חברתית בלבד. עם הזמן, ככל שיותר ויותר משתמשים החלו לקחת בה חלק, גם בעלי עסקים הבינו את הפוטנציאל שלה, והקימו לעצמם דפי מעריצים (fan page). כמובן שכך גם עלה הצורך לחברות מקצועיות שמתמחות בתחום של עיצוב פייסבוק. חברות אלו מבצעות עיצוב דפי פייסבוק מסחריים לחלוטין, שמשווקים עסקים רבים ופונים לקהל יעד מגוון מאד. היום יש בפייסבוק למעלה מ 500 מיליון משתמשים, כך שהפוטנציאל העסקי של בניית דפי פייסבוק, הוא ברור לחלוטין.

איך זה הולך?
התהליך של בניית דפי פייסבוק ושל עיצוב פייסבוק מתחיל בכך שאתם צריכים להגדיר לעצמכם מה אתם רוצים שהדף יכלול – האם רק מידע כללי על העסק שלכם? האם תרצו גם לשווק בו מבצעים מסוימים? האם תרצו אולי להוסיף בו אפילו חנות וירטואלית? ככל שאתם מייחסים לפייסבוק יותר משקל, כך התהליך של בניית דפי פייסבוק יהיה מורכב יותר – אבל הדף יהיה אטרקטיבי יותר עבור הגולשים.
בעלי עסקים רבים כיום, שהבינו את הפוטנציאל של פייסבוק, רואים את דף המעריצים בתור פלטפורמה נוספת, וכך בנוסף לשירות של בניית דפי פייסבוק, הם גם רוכשים את השירות של בנית דפי נחיתה בפייסבוק. מהם דפי נחיתה? מדובר למעשה על דפים שמופנים מלינקים שונים – של באנרים, או כאלה שיוצאים מתוך מאמרי קידום באתרי מאמרים. משום שהיום פייסבוק הוא האתר הרלוונטי והפופולרי ביותר בעולם, אנשים רבים חושבים שדף הנחיתה הכי טוב הוא לא באתר שלהם – אלא דווקא דף המעריצים בפייסבוק, ולכן הם רוכשים את השירות של הקמת דפי נחיתה בפייסבוק.

ומול מי עובדים?
היום, יש חברות רבות בארץ שעוסקות בתחום של עיצוב דפי פייסבוק, בנית דפי פייסבוק, וגם בניית דפי נחיתה בפייסבוק. אז איך נדע לבחור בחברה הטובה ביותר? דבר ראשון ראו מה החברה מציעה לכם – האם היא מציעה רק הקמה בסיסית או שהיא גם עוסקת בתחום של עיצוב פייסבוק? האם היא גם נותנת שירות של בניית דפי נחיתה בפייסבוק? האם היא יכולה להקים עבורכם גם חנות וירטואלית? כל הפרמטרים האלו בסוף משפיעים מאד-  כבר עמדנו על כך שבפייסבוק יש מספר אדיר של גולשים, שיכול להיות מנווט ישירות אל דף המעריצים שלכם. לכן, פניה אל חברה מוכרת ובעלת ניסיון, שתבצע עבורכם בניית דפי פייסבוק היא מהלך כלכלי מחושב וחכם, שיגדיל את הרווחים שלכם.