עברית  |  рус  |  eng
 
חפש

בניית מיניסייט לאתר שלכם – קטן קטן, אבל ממזר

דפי נחיתה (או בשמם העממי יותר – מיניסייט) הם הדפים הראשונים המוצגים לגולשי האתר שלכם לאחר שיקליקו על מודעת פרסום, קישור ממומן או באנר. בניית דפי נחיתה (דפי מכירה ישירים או שנועדו לאיסוף פרטים) מהווה שער מעניין לאתר שלכם, מציגה את העסק או את השירות, ומטרתה לגרום לגולש להמשיך פנימה אל האתר עצמו. המשמעות ? בניית דפי נחיתה זהה לכל בנייה של פרסומת או עלון שיווקי – מילות המפתח הן מיקוד, גירוי ויצירת עניין.
 

בניית מיניסייט – הכוח טמון בפשטות

בניית מיניסייט משמעותה בניית אתר אינטרנט פשוט, ללא פלאשים ואנימציות או אלמנטים מתוחכמים אחרים. בניית מיניסייט היא ממוקדת ומוכוונת מטרה למשיכת גולשים, וככזו היא נדרשת רק לכתובת דומיין פשוטה, לשרת אחסון אתרים, לעיצוב בסיסי, וכמובן – לתוכן קצר ומעניין, שכל מטרתו היא למשוך את הגולש לקרוא עוד. איזה תוכן? תיאור קצר של העסק או המוצר, תמונה ופרטי התקשרות, וכמובן – טופס להשארת פרטים שהוא חלק הכרחי בכל בניית מיניסייט .
 

בניית דפי נחיתה בסקטריקס – כך אוספים היום לידים!

אחת ממטרות בניית דפי נחיתה היא ללא ספק לאסוף את פרטי הלקוחות הפוטנציאלים של העסק שלכם, הנודעים גם בשם לידים. לפיכך, בניית דפי נחיתה, לא רק שאמורה לכלול טופס איסוף פרטים שכזה, בניית דפי נחיתה אמורה גם לגרום לגולשי הדף לרצות להשאיר שם את פרטיהם – לשם כך אנחנו בסקטריקס יודעים בדיוק כיצד דפי הנחיתה שלכם צריכים להיראות, כיצד לעניין את הלקוח ולגרות אותו לקבל עוד מידע, כיצד למנוע ממנו ללחוץ על ה-X הימני העליון, וכיצד להפוך אותו לליד איכותי ורלוונטי. אנחנו בסקטריקס יודעים כבר שאלפי אתרים אינם טועים – בניית דפי נחיתה היא המפתח לגידול משמעותי בלקוחות שלכם, ולמקסום התועלת בהשקעה מינימאלית.