עברית  |  рус  |  eng
 
חפש

שירות הקמת מכרזים של סקטריקס – באתי, הקלקתי, זכיתי!

מחפשים שירות הקמת מכרזים ? זה אומר שאתם רוכבים על גל הצריכה המחודש שהתפתח פה בשנים האחרונות - לקוחות אינם מעוניינים עוד לכתת את רגליהם - הם מפעילים את האינטרנט! שירות הקמת מכרזים מאפשר ריכוז כל המידע הדרוש באתר מכרזים אחד – המוצרים והמותגים, המפרטים והמחירים, המבצעים והקישורים – ממש window shopping מבלי לצאת מהבית.

 

הקמת מכרזים וחוויית המשתמש – שלוש לחיצות ותתחדשו!

כמה קליקים נדרשים לכל לקוח על מנת להשתתף במכרז? זוהי אחת משאלות היסוד הנדרשות בכל תהליך הקמת מכרזים. אתרי מכרזים הם בעלי ממשק קל ונוח, המוצרים מוצגים בהם באופן ברור ושלם בפרטים, וחשוב מכך – מקושרים אלה לאלה, על מנת שהלקוח יוכל שלא להסתפק במוצר אותו התכוון לרכוש, כי אם ימצא מיד מוצרים משלימים, שיגרו אותו להגשת הצעה נוספת. הקמת מכרזים אם כן אינה מסתכמת בצד הטכני בלבד ודורשת הבנה מלאה של עקרונות השיווק והמכירה, גירוי הלקוח ויצירת עניין – כי כאן טמון הכסף הגדול.
 

שירות הקמת מכרזים של סקטריקס – מענה מלא לכל דרישות הלקוח (גם אלה שהוא אינו מכיר)...

הקמת מכרזים אינה דבר של מה בכך ואינה דומה כלל להקמת אתר תוכן או אתר תדמית. הקמת מכרזים דורשת כי בסוף הגלישה, יצא כל לקוח מסופק מחוויית הקניה, יחוש תחושה של רווח מהמכרזים בהם ישתתף ויחזור שוב לקראת הרכישה הבאה שלו.
בנק הידע והניסיון של חברת סקטריקס מאפשר הקמת מכרזים ממחשבה אל הפועל. עבודת הקמת מכרזים של סקטריקס מאפשרת בניה מהירה ויעילה של כל אתר מכרזים בהתאם לדרישותיכם, תוך חיבור ומודעות עליונה לדרישות הלקוח והגולשים, ותוך שילוב טכנולוגיות מתקדמות לוידוא, כי שירות הקמת מכרזים מגשים את יעדי האתר, מעשיר את חוויית המשתמש, וכמובן – מקפיד על כל נהלי האבטחה הנדרשים.