עברית  |  рус  |  eng
 
חפש

הקמת מיזם הינו פרויקט רחב ידיים, המשלב בתוכו דרישות רבות ותחומי פעילות שונים, עליהם נמנים פעמים רבות גם פיתוח תוכנות ואפליקציות הנדרשות להצלחת המיזם ולתפקוד החברה העומדת מאחוריו. לא תמיד ישנם משאבי הפיתוח הנדרשים באותם מיזמים, ולא תמיד קיים הידע המתאים לפיתוח האפליקציות באופן יעיל ומקצועי, וזה בדיוק המקום בו נכנסים אנחנו בסקטריקס, אנחנו ואצבעותינו הזריזות על המקלדת.
 

יתרונות שיתופי פעולה עם סקטריקס עבור מיזמים הנדרשים למגוון שירותים טכניים

פתרונות מיקור החוץ של סקטריקס מציעים למיזמים שיתופי פעולה ומתן שירותים טכניים מלאים, המהווים פתרון כולל לכל שירותי התוכנה הנדרשים. אנשי המקצוע המנוסים של סקטריקס, שמאחוריהם שנים רבות של מחקר ופיתוח, יעמדו לרשותכם בכל דרישת פיתוח, יספקו לכם קוד איכותי, מתועד ומאושר לאחר בדיקות קבלה מקיפות, כך שאתם תוכלו לפנות את עצמכם לפעילויות אחרות הדרושות להצלחת המיזם.
 

מה כוללים שיתופי פעולה בין חברת סקטריקס ובין מיזמים ?

  1. ייעוץ טכנולוגי מלא, בחירת פלטפורמות פיתוח ומעורבות בבניית המוצר לפי דרישות בעלי המיזם.
  2. יישום והטמעה של שירותים טכניים לפרקי זמן קצרים וארוכים על פי דרישה.
  3. פיתוח תוכנות ואפליקציות חדשות הנדרשות להצלחת המיזם – בין אם מדובר באפליקציות המוטמעות במוצר הסופי, ובין אם בתוכנות המשמשות את בעלי המיזם ומיועדות לניהולו.
  4. שדרוג תוכנות אפליקציות קיימות, התאמתם למערכות הפעלה שונות ומתן שירותים טכניים מלאים להסבת הקוד בין פלטפורמות.
  5. הקמת אתר מלווה למיזם ומתן שירותים טכניים מלאים לעיצוב האתר, כתיבה מלאה של הקוד שמאחוריו, העמסת תכנים עליו, שיווקו, וקידומו במנועי החיפוש.

חבילת שירותים טכניים של סקטריקס זמינים לטווח ארוך או כפיתוח חד פעמי על פי דרישותיכם. פנו אלינו עוד היום, על מנת "לתפור" את הפתרון הטוב ביותר להצלחת המיזם שלכם, ולהצלחת שיתופי פעולה בינינו. לחיי המיזמים שבדרך !