עברית  |  рус  |  eng
 
חפש

מערכת ניהול לידים – כדי שלא תפספסו אף אחד שעובר ליד-כם....

כבעלי עסקים אתם בוודאי נפגשים בלקוחות פוטנציאלים מדי יום ביומו – מי ששמעו עליכם ומתעניינים, מי שנחשפו אליכם באינטרנט או בתערוכה, וכל מי שחושב שיש לכם מה להציע. כל שנותר לכם הוא לשמור את הפרטים שהזינו אותם בעלי עניין לטובת המשך שמירת הקשר, והנה – ליד חדש נולד. 
 

מערכת ניהול לידים – כדי שלא תשכחו אף אחד בדרך

מערכת ניהול לידים , כשמה כן היא, הדרך היחידה כיום לוודא שאף ליד שלכם לא ילך לאיבוד. המערכת מאפשרת לרשום ולסווג את כל הלידים שלכם, לשייך אליהם משימות ואירועים, לבצע שלבי מכירה ראשוניים וכמובן – לתעד, לתעד, לתעד. ובהמשך הדרך כשהליד הופך ללקוח ממשי? שום בעיה בכלל! מערכת ניהול לידים תוכל להתממשק ישירות אל מערכת הלקוחות שלכם. שם יהפוך הליד לחשבון לקוח. 
 

כיצד מתבצע איסוף לידים ומהיכן?

איסוף לידים נכון ואיכותי מבוצע בכל פעם שאתם מקיימים איזשהו מגע עם בעלי עניין - בתערוכות, באתרי אינטרנט ובדפי נחיתה, בבלוגים וברשימת תפוצה, בפייסבוק ובטוויטר – בסופו של דבר איסוף לידים הוא הכרחי להצלחת העסק שלך, בעיקר כשמדובר בבעלי עניין, שהזינו את פרטיהם רק לאחר ששוטטו וקראו והבינו שאתם מעניינים אותם (מה שנקרא איסוף לידים איכותיים).
 

אז מה אפשר למצוא במערכת ניהול לידים של סקטריקס?

מערכת ניהול לידים של סקטריקס כוללת שפע פונקציות ניהול שנוצרו מתוך למידת השטח – באמצעות המערכת יכולים בעלי עסקים לנהל קמפיינים של איסוף לידים באינטרנט ולרכז את כל הלידים שנאספו, גם אם הגיעו ממקורות שונים הפועלים בטכנולוגיות נפרדות. מערכת ניהול לידים מאפשרת לנהל כל ליד בנפרד כמובן, ומכילה כלים סטטיסטיים לפילוח הלידים וזיהוי מקורות הלידים הטובים ביותר עבורכם. 
מעוניינים להשתמש במערכת ניהול לידים של סקטריקס? החלטה מצוינת! אתם מוזמנים לפנות אלינו ולהירשם לשירות, תמורת דמי שימוש חודשיים.