עברית  |  рус  |  eng
 
חפש

בניית מערכות מסחר ומתן פתרונות אינטרנטיים לבעלי עסקים – למען יראו ויקנו

לפעמים נדמה שבאינטרנט כולם קונים ומוכרים, או לכל הפחות מחפשים דרך ליצור מודעות לעסקים באמצעות פרסום, קידום אתרים וכמובן - שיווק ויראלי ומדיה חברתית. בניית אתרי תדמית, אתרים מסחריים או חנויות וירטואליות נדרשת לפיכך להיות מהירה, ממוקדת, ומרובת יישומים הטכנולוגיים – יישומי עיצוב וגרפיקה, יישומי ממשק משתמש מתקדם ונוח לתפעול, ויישומי תשלום, סליקה ואבטחה מתקדמת ההכרחיים למערכות אלה.
 

מהן מערכות מסחר ומה כוללות המערכות שסקטריקס מפתחת?

מערכות מסחריות הן שם כולל לאתרי קטלוגים או חנויות וירטואליות, הפונות אל קהל הגולשים ומניעות אותם לפעולה – החל מהגעה אל דפי נחיתה המפנים אל האתר (הנודעים גם בשם מיניסייט ), גלישה באתר עצמו (בין אם מדובר באתרי קטלוגים, אתרי תדמית או הקמת מכרזים), איסוף מידע על העסק או המוצר, השוואת מחירים, וכן ביצוע הרכישה עצמה.
מערכות המסחר שסקטריקס מפתחת מאפשרות לכל עסק להציג ברשת את כל המוצרים והשירותים שלו, להפנות את הגולש אל דפי נחיתה איכותיים המוכוונים להשגת לידים עסקיים, לבנות מיניסייט הממצב ומבדל את האתר עצמו, ואפילו לנקוט בדרכים יעילות של שיווק ויראלי ומדיה חברתית, על מנת לשמור על עדכניות, רלוונטיות וקשר רצוף עם גולשים בעלי עניין.
 

ומה לגבי מערכת הניהול של אתרים אלה?

מערכת הניהול לאתרי מסחר של סקטריקס היא סימפוניה שלמה של יעילות, נוחות, ופונקציונאליות מתקדמת. מערכת הניהול תאפשר לכל בעלי האתרים לעדכן את תוכן האתר כרצונם, לקבל את מלוא המידע הסטטיסטי אודות פעילות הגולשים באתר, ולהפיק את כל המידע הדרוש לקידום האתר במנועי החיפוש. ברזומה של סקטריקס תוכלו למצוא מאות עדויות שכאלה – בין אם יש לכם אתר תדמית, אתר מסחרי, חנות וירטואלית או שאתם מחפשים הקמת מכרזים – פתרונות בניית האתרים של סקטריקס הם הדרך היחידה להבטיח שלא תישארו מאחור.