עברית  |  рус  |  eng
 
חפש

מי שקונה לבד – משלם יותר ! יש פתרון – מערכת לרכישה חברתית!

אחד הטרנדים החמים ביותר כיום במערכת השיווק בישראל הוא טרנד הקנייה החברתית, או בשמה הנוסף – קנייה קבוצתית. המשמעות? כשאתם מבקשים לרכוש כל מוצר שהוא, הרי שכוח הקניה שלהם הוא אחד, קבוע ויהיה ככל הנראה מחיר השוק שנקבע על ידי הספק. מאידך, אם תגיעו כקבוצה לרכוש את אותו המוצר, אלא שהפעם תבקשו לרכוש עשרה פריטים כמותו, חמישים, אולי אפילו מאה – תהיו בעלי כוח קנייה שייתן הרבה מאוד מוטיבציה לספק, לגרום לכך שתבצעו את הרכישה דרכו (מוטיבציה = הנחה משמעותית במחיר).

או.קיי, אז כיצד ניתן להוסיף אפשרות קנייה קבוצתית באתר?

אם אתם בעלי אתרים, הרי שגם אתם מבינים את הכוח הקבוצתי הטמון בביצוע קניות חברתיות, ומהיום גם האתר שלכם יוכל לאפשר לגולשים להצטרף לרכישות קבוצתיות של מוצרים בתחומים שונים. כיצד? באמצעות מערכת קניות חברתיות של Skatrix כמובן !
מערכת קנייה חברתית של Skatrix היא קלה ופשוטה להטמעה, מתממשקת לכל מערכת לקוחות או מערכת מוצרים שתבקשו, ומאפשרת ניהול מכירות קבוצתיות של מוצרים מעניינים, אטרקטיביים ורלוונטיים לקהל הגולשים של האתר. באמצעות המערכת יוכלו הגולשים להצטרף למכירות קיימות, לחפש מכירות המעניינות אותם, ולמעשה להשתמש באתר שלכם כנקודת הפתיחה לכל רכישה קבוצתית שיבקשו לבצע, ממש כברירת מחדל בטרם יפנו לספקים עצמם.

ומה לגבי אתר קופונים?

עולם קניות חברתיות לא נעצר רק בכל הקשור למכירות קבוצתיות, אלא נשמע גם לרצון העז של גולשים לקבל הנחות בדרכים נוספות. לשם כך בדיוק נועד אתר קופונים. אתרים אלה, הצצים כפטריות שלאחר הגשם מאפשרים ללקוחות לקבל קופון המאפשר הנחה בלא כל דרישה נוספת – הלקוח אינו נדרש להשאיר את פרטיו, הוא אינו נדרש לשלם מאומה – רק להיכנס אל אותו אתר קופונים, להדפיס את אלה הרלוונטיים אליו – ולצאת לקניות.
למערכת ניהול אתר קופונים של Skatrix ישנו ערך מוסף משמעותי בנושא הזה – כל אתר שיטמיע את המערכת יוכל להציג את המידע המגיע מאתרים שונים על פי קטגוריות מאוגדות (ובכל זאת, בכל אתר קופונים ישנן הנחות אחרות), כך שהלקוחות לא יצטרכו יותר לבקר באתרים אחרים. הם יוכלו להיכנס לאתר שלכם, להפעיל את מערכת הקופונים שם Skatrix, ולקבל את כל המידע ארוז ומסודר אליהם למסך (ולמדפסת). זוהי צרכנות נבונה.