עברית  |  рус  |  eng
 
חפש

הקמת פורטלים – נקודת הפתיחה החדשה שלכם

הקמת פורטלים פירושה הקמת אתרי אינטרנט המרכזים מידע אודות אתרים העוסקים בתחום מסוים (או מספר תחומים), ולהיות למעשה מרכז ידע והכתובת המרכזית לכל מי שמחפש מידע על התחום.

הקמת פורטלים – טיפים לפורטליסט המתחיל

  1. טרם הקמת פורטל יש לזהות את הערך המוסף שבו על פני פורטלים אחרים, יש לזהות את קהל היעד ולמקד בו את הפורטל החדש.
  2. הקמת פורטל מחייבת עדכניות – יש לבדוק את הפיצ'רים והתכונות המוצעים באתרי הפורטלים האחרים, ולזכור – מי שנרדם בשמירה, מתעורר לפורטל נטוש.
  3. הקמת פורטל דורשת מומחיות, ודורשת עבודה עם חברה בעלת ניסיון וידע מקצועי נרחב בעקרונות הקמת פורטלים. עם כל הצניעות - כאלה בדיוק אנחנו בסקטריקס.
  4. הקמת פורטלים דורשת גם ידע וניסיון מוכח בקידום אתרים. בסקטריקס נשים דגש משמעותי על קידום הפורטל החדש שלכם, נעקוב יחד אחר הדירוג העולה שלו במנועי החיפוש, ונחשוב כל הזמן איך אפשר עוד לשפר ולחדש.
  5. סבלנות – זכרו כי הקמת פורטלים לוקחת זמן בעיקר בכל הקשור לתפוצת הפורטל וההיכרות של גולשים עימו, אנחנו נהיה איתכם לאורך כל הדרך.

 

אז מה עוד אנחנו עושים בסקטריקס שהופך אותנו לחברת הקמת פורטלים מובילה ?

במסגרת הקמת פורטלים נכין עבורכם גם אתרי מיניסייט זהים, המיועדים לגופים המופיעים בפורטל, אך חסרי אתר משלהם. אנחנו נדריך, נכוון ונסביר את אופן בניית הקמת מיניסייט שכזה, כך שתבינו כמה הדבר פשוט וקל עבורכם. כחלק ממערך הקמת פורטלים, אנחנו בסקטריקס כמובן נספק לכם את החבילה השלמה הנדרשת לניהול, כולל מערכת ניהול הפורטלים האישית שלכם, דרכה תוכלו להוסיף תוכן ולשנותו, וכמובן – מערך הדרכה והכוונה שלם הנדרש להשקת ותחזוקת הפורטל שלכם. זה אולי הפורטל שלכם, אבל גם המשימה שלנו – יחד, נבצע אותה בהצלחה רבתי.