עברית  |  рус  |  eng
 
חפש

הקמת קטלוגים עם סקטריקס – שיטת "הגזר והגזר" ללקוחות שלכם

אם אתם בעלי עסק מכל סוג, המוכרים מוצרים או שירותים המתעדכנים תדירות, ונמאס לכם להוציא בכל פעם קטלוג חדש – הקמת קטלוגים באתר אינטרנט היא הפתרון המושלם עבורכם. באמצעות קטלוג אינטרנט תוכלו להציג את מגוון השירותים והמוצרים של העסק, לשלוח עדכונים והודעות פרמיום ללקוחות, וכמובן – לספק את כל המידע אודותיכם, למען יראו ויצרו קשר.

 

מה בין הקמת קטלוגים וחנות וירטואלית, ומדוע נדרשים המומחים של סקטריקס למטרה זו ?

באתר קטלוג אינטרנט הגולש אינו יכול לבצע קניה בפועל של המוצרים, כי אם לדפדף ביניהם, לקבל את כל המידע הדרוש לו (כולל תמונה ומידות מדויקות), להגיע אל אתר הבית של היצרן ולקבל חוות דעת של גולשים – מדובר בבניית תמונת המידע המושלמת אודות הפריט המדובר. לכך נדרשת מיומנות מקצועית טכנית לצד הבנה בשיווק, יכולת לספק ולמקד את כל המידע אודות המוצר, וכמובן – היכולת ליצור גירוי וסקרנות אצל הגולש ולהניע אותו לפעולה (חיפוש מידע נוסף, יצירת קשר עם בית העסק, וחיפוש אפשרויות רכישה). נקודה נוספת בעת הקמת קטלוגים היא התיאום הוויזואלי המלא הנדרש בין קטלוג אינטרנט ובין אתר החברה – גם את זה תשאירו לנו בסקטריקס.
 

הקמת אתרים עם סקטריקס – ומה לגבי מערכת הניהול ?

הקמת קטלוגים דרך חברת סקטריקס תאפשר לכם גישה אל מערכת ניהול קטלוג אינטרנט, שפותחה בדיוק בשביל אנשים כמוכם – בעלי עסק המעוניינים להציג את מוצריהם, לנהל את תוכן האתר בקלות וביעילות, ולזכות בכל הערך המוסף הטמון באתר קטלוג אינטרנט. הקמת קטלוגים עם סקטריקס תאפשר הוספת כל סוגי המדיה הנדרשים למינוף חווית הלקוח (תוכן, תמונות, וידאו ומצגות FLASH). תוסיפו לזה שפע גאדג'טים לשילוב באתר, טיפים וטריקים לשדרוג קטלוג אינטרנט שלכם, ומערכת ניהול תפוצה לשמירת הקשר עם הגולשים – אתם כבר שומעים את המסרים מתחילים להגיע ?