עברית  |  рус  |  eng
 
חפש

שיווק ויראלי ומדיה חברתית – I like !

פעם חשבנו כולנו ששיווק באינטרנט משמעותו להציב באנרים באתרים, לרכוש שטחי פרסום בפורטלים הגדולים, ולדאוג לקידום האתר במנועי החיפוש. אבל כל זה היסטוריה (שחלקה עדיין רלוונטית, אבל עדיין היסטוריה) - בימינו הדרך המשמעותית והאפקטיביות ביותר להפצת מידע ויצירת עניין היא באמצעות שיווק ויראלי באמצעות מדיה חברתית, או במילים אחרות – כמה חברים ואוהדים יש לכם בפייסבוק ובטוויטר ?
 

מקורותיה של מדיה חברתית – לאן היא מוכוונת בדיוק ?

מדיה חברתית היא שם כולל לכל האתרים שנועדו בין היתר למפגש חברתי וירטואלי. המפגש הזה יכול להיות סביב נושא מסוים (פורומים או בלוגים מקצועיים) או כלליים יותר (פייסבוק, טוויטר ורשתות חברתיות אחרות) – כל אלה משתייכים למטריית מדיה חברתית, ממנה אפשר לפלח את קהל היעד לאתר. בסופו של יום, מטרתו של שיווק ויראלי דרך מדיה חברתית היא להעלות את מספר הכניסות אל האתר שלכם, ולהגדיל את מספרם של הגולשים האפקטיביים באתר, כלומר הגולשים שיבקשו להעמיק את ביקורם באתר וליצור איתכם קשר. אה... וכמעט שכחנו לציין את העלות הנמוכה מאוד של שיווק ויראלי , ואת התועלת הסטטיסטית העצומה שצומחת ממנו.
 

עוד על יתרונותיו של שיווק ויראלי ועל מקומה של סקטריקס בעולם מדיה חברתית

פעילויות שיווק ויראלי של סקטריקס מיועדות ליצור נוכחות לעסק שלכם ברשת, ולהגביר את ה"באז" סביב האתר, המוצר או השירות שאתם מעוניינים לקדם. לשם כך, עושה סקטריקס שימוש בעקרון השיתופיות ובשפע האפשרויות והפיצ'רים שאותם מקורות מדיה חברתית מעמידות לרשות הגולשים – אירוח בפורומים, פרסום בבלוגים, דפי אוהדים בפייסבוק, סרטונים ביוטיוב ורבים אחרים.
סקטריקס היא מובילת ידע בתחום הSMO (שיווק ברשתות החברתיות), ואתם מוזמנים להצטרף לרכבת הדוהרת (שכבר מזמן לא עושה "טוווו"... כי אם "טוויט"....).