עברית  |  рус  |  eng
 
חפש

 

במילים פשוטות, זה פשוט שאילתה או שאילתות עם זנב ארוך. הם מציגים למשתמשים אשר מחפשים משהו ספציפי. לדוגמה, המשתמש מתעניין ברכישת רהיטים בתל-אביב עבור הדירה משופצת. אבל הוא לא צריך את כל הריהוט, אלא רק את הארון, אבל עדיין זולים, אז את הבקשה החיפוש קו, הוא נכנס: "לקנות מלתחה בתל-אביב ביוקר. זה בדיוק המקרה שלנו שאילתות לונגטייל.


 

שאלות כאלה לא מאוד פופולרי, אבל אם הם להוביל את האתר שלך, אז בטוח שזה כבר הלקוחות שלך.

בעיקר SEO, חברות לא מציעים להתאמת האתר שלך לבקשות כאלה. תתבקש שאילתות פופולרי יקר, עם התחרותיות הגבוהה, ואחר כך סיכוייך לקבל בראש יהיה זעום. העמדה למעלה, אופטימיזציה תחת שאילתות ארוכי הזנב - הרבה יותר קל, ועל ההשפעה יימשך זמן רב.
 

 

והנה כמה עצות מעשיות לאלה שהחליטו לבצע אופטימיזציה של האתר תחת שאילתות ארוכת זנב:

שוב, כמו תמיד: לעבוד על התוכן! זה יכול להיות גם נרכש בבורסה ומאמרים. המבקרים שלך צריך להיות מעניין להיות באתר שלך. מאמרים לא צריך להיות גדול: לא יותר מ 2000-3000 תווים, מבקרים לא אקרא יותר. תוכן איכותי תמיד יהיה מסוגל לספק לך תעבורה גבוהה באופן עקבי דירוג יציב.

 


המאמרים מתייחסים במאמרים קודמים, לקשר אותם במילות מפתח.
שמרו על הבלוג של החברה. תעשו את זה אינטראקטיבי: לתת לכל הצוות שלך מעורב בו מילוי, להשאיר תגובות וכו '.
כראוי תהליך תג שלך, לוודא שהם עובדים ומבקרים יכולים להשתמש בהם כדי לחפש מידע.

 


לקבלת להישאר נוח המבקרים באתר שלך, מפשט את החיפוש אחר מידע עליהם: להיכנס חלקים בודדים וכותרות על המשאב. כל חייב לפגוש את ההפרדה הלוגית של התוכן.קידום אתרים עבור שאילתות ארוכי הזנב כתוצאה דומה מאוד לקידום האתר עבור שאילתות בתדירות נמוכה. זה באמת קל ונוח. במקרה כזה, אפשר לסגור 30-40% מהמבקרים שלך בקלות רבה.