עברית  |  рус  |  eng
 
חפש

ראשית, נגדיר מה זה קידום אתרים ומה אנחנו צריכים. 

 

קידום אתרים - סדרה של עבודות מורכבות, מה שמבצע אופטימיזטור, כדי לשפר את המיקום ולקדם אתר אינטרנט במנועי חיפוש עבור ביטוים מסוימים. באופן אידיאלי, הקידום האיכותי, בו אתר האינטרנט מופיע ב-10 תוצאות החיפוש הראשונות.
 

עבור כל מנוע חיפוש, השיטות שלו לקידוםהן שונות כי כל מנועי החיפוש משתמש באלגוריתמים משלו. ולכן, קידום אתר במנועי חיפוש מרובים בו זמנית - כמעט בלתי אפשרי.
 

עכשיו, בואו נדבר על איך לקדם. אפשר למצוא באיטרנט מספר רב של מאמרים בנושא. וכמעט כל אחד מהם מציע לקוראיו את אותו מידע. וגם המאמר הזה אינו יוצא מן הכלל. אבל לא לגמרי. הוספנו כמה טיפים משלנו.כל העבודה הזאת, מראשיתה ועד התוצאות שאנחנו רוצים, מחולקת לשלושה שלבים:

 

שלב 1.

איכות האתר. אינדקס. לקבלת התוצאות באמת באיכות גבוהה כדאי להתחיל לעבוד על האתר בשלב הפיתוח. העיצוב צריך להיות פשוט, הטקסט קריא, וכל התוכן  הוא ייחודי. אין צורך להשתמש בצבעים בהירים מאוד בעיצוב. זה רק ידחה את המבקרים.
 

הנה האתר שלנו ברשת. מה הלאה? ואז להראות את זה מנועי החיפוש. ניתן לעשות זאת בשתי דרכים.


שיטה1. חכה עד שמנוע החיפוש בעצמו  יסרוק את האתר שלנו, אבל זה עלול לקחת די הרבה זמן.
 

שיטה 2. הוסף את האתר למנוע החיפוש באינטרנט בפאנל webmaster tools. כל מה שאתה צריך לעשות - הוא לכתוב את הכתובת המלאה של האתר להזין את קוד האימות. חכה קצת ובמהלך שבועים יופיע אתר בבסיס נתונים של מנוע החיפוש. וזה רק אם התוכן המסופק באתר הינו ייחודי. פלגיאט אתרים - ממש האיסור.


ניתן לזרז אינדקס על ידי הגדלת מספר הקישורים החיצוניים לאתר אינטרנט.שלב 2.

 

רשימה קצרה לשיטות בקידום אתרים:

 

  • רישום בקטלוגים, סימנייות רשתות חברתיות, לוחות מודעות.
  • הודעות בפורומים, חתימות בחשבונות.
  • כתיבת מאמרים שיווקיים.
  • רכישת קישורים טקסטואליים  מדפים הראשיים הפנימיים.  אתה צריך לזכור רק דבר אחד - זה עולה כסף. ואם התקציב שלך הוא קטן, עדיף אפילו לא להתחיל. מאז שקישורים נרכשו יכול לקחת זמן רב עד שתראה תוצאות. התוצאה של אופציות רכש תהיה רק אחרי 2 - 3 חודשים לאחר הרכישה. אז לחשוב היטב ולנתח אפציה זאת, ורק אז לקנות.
  • רכישת מקומות למאמרים. שיטה זו של קידום היא כיום בשימוש נרחב ביותר, כי זה נותן אפקט הרבה יותר מאשר קניית קישורים. רק כאן יש בעיה אחת - העלויות יהיו בסדר גודל גבוה יותר מאשר רכישת קישורים.
  • החלפת קישורים עם פרויקטים איכותיים.
  • קיבולת של קישורים טבעיים לאתר שלך.
  • עדכון של אתר האינטרנט - תפקיד חשוב בקידום כי כל מנועי החיפוש אהבים תוכן חדש, והכי חשוב ייחודי.


שלב 3.

ניהול איכותי. גם אם אתה כבר ב-TOP 10, זה לא אומר שאתה יכול לנוח מדי. לעולם לא! אתה יכול בהחלט לנוח, אבל רק מעט. אתה עדיין צריך למלא את האתר שלך בתוכן חדש ושימושי. לרשומו בקטלוגים חדשים, להוסיף דף זה לסימניות חברתיות לקנות קישורים חדשים. באופן כללי, לעשות כל המתואר בשלב השני.


שימוש בחומרים הניתנים, יכול להעביר את האתר שלך למקומות ראשונים במנועי החיפוש. כן, זה אמור לקחת זמן רב. אבל זה יעשה באיכות והכי חשוב - במאמצים שלך.

כיצד לבנות את האתר שלך בחינם?